Menu

Hakkımızda

1979 yılında  30 m2  bir marangoz atölyesi ile başladı. 2000 lerde ikinci nesil  işi devraldı mobilya ve pvc doğrama olarak işi geliştirdi.2009 da Alpkıray mobilya pvc inş. ltd şti.ni kuran ortaklar 2010 da işleri  daha da geliştirerek kahta osb de yer almış aynı sene fabrikasını yapmıştır.Şu an 2550 m2 si kapalı toplam da 7000 m2 alanda son teknoloji makina parkuru,deneyimli çalışanları ve güçlü sevkiyatı ile bölgeye ve çevre illere hizmet etmektedir.   alpANKADOOR ve ALPADOOR olarak iki tescilli marka ile  üretim yapıp,  sahip olunan son teknoloji ürünü makinalar ile yapılan üretimle öncelikli olarak, yüksek kalite ve müşteri memnuniyeti hedeflenmiştir.

Firmamız Membran kapak, Acrylıc kapak,HG kapak,3D kapak,Membran kapı,Ham cnc kapı,Kapı kasa ve Pervaz üretimi yapmaktadır.

Yüksek kalite standartlarıyla birlikte yenilikçi ve modern çizgileri birleştirerek mekanlarınızdaki değişimi gerçekleştirmeniz de size yardımcı olacak, farklı alternatifleriyle hep sizin yanınızda.

 

VİZYONUMUZ

Çalışanlarıyla ortak amaçlarda bütünleşmiş müşteri tatminine odaklı kaliteli üretim ve hizmeti ilke edinmiş, mensubu ve müşterisi olmaktan onur duyulan ve faaliyette bulunduğu sektörde kendisinden saygıyla bahsedilen ve örnek gösterilen bir firma olmaktır.

MİSYONUMUZ

* Üretip pazarladığı mal ve hizmetleri müşteri tatmini sağlayabilen, beklentilere cevap verebilen ve faaliyet alanındaki kalite ve standartlarına uygun bir kalite düzeyinde müşterilerine sunmayı,

* Sürekli olarak sektördeki gelişmeleri ve yenilikleri takip etmeyi ve bunları müşterilerinin ve çalışanlarının lehine değerlendirip gerekli değişimleri zamanında yapmayı,

* Çalışanlarıyla olumlu bir etkileşim içinde bütünleşmiş bir organizasyon olarak hedefleri birlikte belirleyip birlikte gerçekleştirmeyi,

* Organizasyonun her kademesinde ve faaliyetlerinin her aşamasında toplam kalite yönetiminin ilke ve prosedürlerini yerşeltirmeyi ve bunu titizlikle takip etmeyi.

* Yönetim sistemi olarak Toplam Kalite Yönetimini benimsemiş etkili ve başarılı bir organizasyon olabilmek ve bunu sürekli kılabilmek için; kendisine güvenen kişisel gelişimini üst düzeye çıkarabilmiş, mesleğinde çağdaş teknikleri ve uygulamaları özümsemiş, organizasyona gönülden bağlı ve ekip halinde çalışma bilincine ulaşmış personele sahip olmayı ve bunun sağlanması içinde düzenli ve sürekli olarak eğitim programları uygulamayı,

* Faaliyette bulunduğu sektörde güven veren, örnek gösterilen, yenilikleri izlemekle kalmayıp yenilik yaratan ve sektöründe öncü olmayı hedefleyen bir firma olayı görev bilmektedir.

Saygılamızla…

ANKADOOR KAPI KAPAK PANEL CNC İŞLEME

yönetim kurulu